Aktuality

Simply Fresh k nakousnutí

19.04.2022

Značka Simply Fresh balí od dubna své bagety a sendviče do nových atraktivních obalů s modernějším logem.

„Naším cílem bylo vytvořit moderní obaly s důrazem na lepší vizualizaci názvu výrobků. Důležité bylo také zachovat barevné rozlišení, na které jsou spotřebitelé zvyklí, a zdůraznit čerstvost použitých surovin. Všechny tyto změny by měly lépe upoutat pozornost spotřebitelů a evokovat chuť k jídlu,“ říká Jana Babicová z oddělení marketingu.

Výrobky se výborně se hodí na cesty, jsou ale i skvělou alternativou svačinky, lehkého oběda či večeře. K dostání jsou nejen na čerpacích stanicích, ale také v prodejních automatech nebo stravovacích provozech.

Smlsněte si na Bimbovi

01.02.2022

Značka Simply Fresh uvádí na trh limitovanou edici sendviče Bimbo - skvělý tip na rychlé zimní občerstvení.

Nejen fanoušci biatlonu zcela jistě ocení sendvič s trhaným vepřovým masem, pepřovou omáčkou, červenou cibulí, čedarem, čerstvými rajčaty a špenátem. Limitovaná edice, s biatlonovým reprezentantem Michalem Krčmářem přezdívaným Bimbo, bude k dostání na čerpacích stanicích od února do března.

„Sendvič se výborně hodí jako rychlá svačinka či oběd v tomto zimním období. Má skvělou chuť vyladěnou přímo k olympijským výkonům a pošmáknout si na něm můžete třeba při výletu na hory,“ říká Jana Babicová z oddělení marketingu.

Hotová jídla frčí

17.08.2021

Značka Simply Fresh od léta rozšiřuje nabídku chlazených hotových jídel o unikátní produktovou řadu jídel SOUS VIDE. Na novinky se mohou těšit také milovníci asijské kuchyně.

Chlazená hotová jídla se těší nebývalé oblibě. Proto naše společnost, největší výrobce chlazených jídel v České republice, představuje další atraktivní novinky k posílení své pozice na trhu.

Nový koncept Sous Vide

Unikátní novinkou je koncept chlazených hotových jídel Sous Vide. Receptury jsou připravované francouzskou kuchařskou metodou šetrného vaření ve vzduchotěsném obalu ve vodní lázni s kontrolovanou teplotou. Maso si díky ní zachovává intenzivní a šťavnatou chuť. V nabídce jsou tři varianty - Hovězí na rozmarýnu s černou čočkou, Kuřecí s rajčaty a bulgurovým salátem a Vepřové po Provensálsku s tarhoňou.

Více chutí Asie

Po necelém roce od uvedení na trh se produktová řada chlazených hotových jídel s originálními asijskými recepturami rozrostla o tři novinky. Milovníci exotických chutí si nově mohou pochutnat na specialitách thajské kuchyně Žluté kari a Sweet chilli, za jejichž recepturami stojí šéfkuchař restaurace YAM YAM. V nabídce Simply Fresh najdete nejoblíbenější jídla z menu této restaurace, které si získaly oblibu zejména díky kvalitě, čerstvosti surovin a tradičních postupech přípravy.

Salátová radost

28.07.2021

Řada salátů značky Simply Fresh má nový „kuřecí“ přírůstek.

V horkých letních dnech se vždy hodí něco lehkého k snědku. Skvělou volbou je salát.

„Lehké a zdravé stravování prostě frčí, proto jsme značku Simply Fresh rozšířili o těstovinový salát s kuřecím masem a francouzským dresingem, s cherry rajčátkem, černými olivami a polníčkem. Lehké a osvěžující saláty vám totiž dodají nejen energii, ale doplní také potřebné vitamíny,“ říká Kateřina Tlustá z oddělení marketingu.

1 2 3 4 5