Simply Fresh podpořilo mladé florbalisty týmu Bohemians Praha na jejich cestě za úspěchem na mezinárodním turnaji ve Švédsku

29.05.2023
Simply Fresh sponzorovala mladé sportovce florbalového klubu Bohemians Praha na mezinárodním florbalovém turnaji, které se odehrálo minulý týden ve švédském městě Kalmarsund, kde jsme florbalistům darovali naše bagety.

Výprava týmu Bohemians Praha, děvčat i kluků ve věku od 8 do 18 let a jejich trenérů vyrazila ve 110ti členném zastoupení, v 8 kategoriích. Na všechny čekalo několik těžkých soupeřů a zápasů.

Zejména kluci z kategorie B14 předvedli na turnaji skvělý výkon a svými schopnostmi si získali velký respekt soupeřů i diváků. Odehráli celkem 7 zápasů. S pevným týmovým duchem a nadšením pro tento sport dokázali obhájit loňský titul a stát se opět vítězi v turnaje ve své kategorii.

Jsme velmi hrdí, že jsme mohli být součástí jejich úspěchu, a že jsme mohli přispět k jejich cestě za vítězstvím. Gratulujeme celému týmu Bohemians Praha ke skvělým výkonům a přejeme jim mnoho dalších úspěchů v budoucnosti.