Aktuality

Simply Fresh podpořilo mladé florbalisty týmu Bohemians Praha na jejich cestě za úspěchem na mezinárodním turnaji ve Švédsku

29.05.2023

Simply Fresh sponzorovala mladé sportovce florbalového klubu Bohemians Praha na mezinárodním florbalovém turnaji, které se odehrálo minulý týden ve švédském městě Kalmarsund, kde jsme florbalistům darovali naše bagety.

Výprava týmu Bohemians Praha, děvčat i kluků ve věku od 8 do 18 let a jejich trenérů vyrazila ve 110ti členném zastoupení, v 8 kategoriích. Na všechny čekalo několik těžkých soupeřů a zápasů.

Zejména kluci z kategorie B14 předvedli na turnaji skvělý výkon a svými schopnostmi si získali velký respekt soupeřů i diváků. Odehráli celkem 7 zápasů. S pevným týmovým duchem a nadšením pro tento sport dokázali obhájit loňský titul a stát se opět vítězi v turnaje ve své kategorii.

Jsme velmi hrdí, že jsme mohli být součástí jejich úspěchu, a že jsme mohli přispět k jejich cestě za vítězstvím. Gratulujeme celému týmu Bohemians Praha ke skvělým výkonům a přejeme jim mnoho dalších úspěchů v budoucnosti.

Nabídli jsme studentům ČVUT ochutnat náš nový sendvič Simply Fresh Paprichata

28.03.2023

Stále více mladých Čechů přestává jíst maso – ať už z etických nebo zdravotních důvodů. V jarní limitované edici proto představujeme vegetariánský sendvič Paprichata. Rozhodli jsme se zároveň udělat malý test. Jeden den jsme strávili mezi studenty na pražském ČVUT a nabídli jsme jim ochutnat naši novinku a následně jsme se zeptali na jejich názor.

 

Zadání bylo jednoduché. Studenty jsme poprosili, aby veggie sendvič Paprichata ohodnotili známkami jako ve škole a přidali k tomu i podrobnější feedback ve formě dotazníku. Reakce byly velmi pozitivní, celkově jsme získali známku 2. Naši „hodnotitelé“ nejvíce ocenili chuť a složení veggie sendviče. „Kromě ledového salátu a sušených rajčat je v sendviči také naše Simply Fresh papriková pomazánka a pečivo s lněným semínkem si vyrábíme přímo v naší pekárně.“ vysvětluje Eliška Kosinová, produktová manažerka značky Simply Fresh.

 

Veggie sendvič Paprichata je ideální jako lehká svačinka nebo večeře. Je vhodný nejen pro vegetariány, ale zkrátka pro všechny, kteří chtějí jíst méně masa. Najdete ho na většině čerpacích stanicích, ve vybraných automatech, v síti prodejen Žabka nebo Pont.

Simply Fresh hrdým partnerem mistrovství světa v nohejbalu  

10.11.2022

Minulý týden Praha hostila světové nohejbalisty v rámci mistrovství světa, které se po letech vrátilo do České republiky. Pro všechny sportovce byly připraveny naše bagety a sendviče značky Simply Fresh!

Logo a produkty Simply Fresh byly po celou dobu mistrovství pořádně vidět. Diváci se s nimi mohli setkat přímo na hrací ploše prostřednictvím LED obrazovek, na rollupech, ale i na oficiálních webových stránkách mistrovství, na sociálních sítích a dalších propagačních materiálech nohejbalového svazu, který akci pořádal. Nechyběla ani podpora na našich sociálních sítích.

Akce se těšila vysokému zájmu sportovních nadšenců. Od pátku do neděle měly možnost sledovat nohejbalové zápasy tisíce fanoušků přímo v hale O2 Universum nebo UNYP Aréně, ostatní mohli fandit díky přímým přenosům na ČT Sport. Po celou dobu byla na akci skvělá atmosféra.

Jsme moc rádi, že jsme byli u toho a že jsme mohli akci podpořit! Zároveň to byla skvělá příležitost zviditelnit značku Simply Fresh jako dobrého partnera!

Sendvič Cestovatel po Srí Lance: Chuť daleké Asie, kterou si zamilujete už po prvním soustu

10.10.2022

Simply Fresh má pro vás další novinku. Sendvič Cestovatel po Srí lance v podzimní, limitované edici. Kombinace kuřecího masa a kari vás přenese do daleké Asie, zasytí a díky pálivé příchuti také zahřeje. Prostě ideální svačinka, pokud zrovna nestíháte.

Podzimní sychravé období si doslova žádá pokrmy, které zahřejí, proto je kombinace kari s kuřecím masem tou pravou. Sendvič kromě kari obsahuje i rukolu, papriku a cibulku, tudíž je bohatý na minerální a vitamíny látky, které podporují imunitu. Ocení ho tak nejen vaše chuťové pohárky,“ říká Jana Babicová z oddělení marketingu.

K dostání je na vybraných benzínových pumpách, v řetězci obchodů Pont, v síti Žabka nebo v prodejních automatech.

1 2 3