Aktuality

Edukovali jsme novináře, jak připravit skvělý sendvič či bagetu. Kulinářský workshop Simply Fresh s Hankou Kubešovou bodoval!

15.11.2023

Značka Simply Fresh pozvala v říjnu novináře na jedinečný kulinářský workshop do školy vaření Ola Kala v Praze. Po celou dobu se jim věnovala a zkušenosti předávala naše vývojová specialistka Hanka Kubešová (BAPA), odbornice na chuťové kompozice a technologii přípravy baget a sendvičů. Nejprve pozvaným představila nespočet tipů a triků při výrobě obložených dobrůtek, poradila jim s výběrem pečiva, s vhodnými kombinacemi ingrediencí i se správným balením. Motivovala je tak k vlastní kulinářské tvorbě, která na účastníky akce čekala vzápětí.

V rámci workshopu měli novináři příležitost vytvořit si sendviče či bagety dle svých preferencí. Kolegové z BAPA jim vtom byli rádi nápomocní. Samozřejmostí byla skvělá atmosféra, kulinářské umění (ano, také u baget a sendvičů je ho třeba) a ukázalo se, že i v jednoduchosti se může skrývat velký chuťový zážitek:-). Pokud se i vy se chcete inspirovat a připravit si doma perfektní bagetu, mrkněte (kromě fotografií z akce) i na přiloženou infografiku.

Informace k pracovním inzerátům

02.11.2023

Značka Simply Fresh upozorňuje, že za nabídkami na zprostředkování práce za úplatu, které se objevují v různých skupinách na sociálních sítích, nestojí ani ona, ani nikdo z jejích spolupracujících pracovních agentur. Pravděpodobně se jedná o podvod a již podnikáme příslušné právní kroky. Pokud takové nabídky uvidíte nebo jimi budete přímo osloveni, doporučujeme na ně nereagovat.

Бренд Simply Fresh зазначає, що ні він, ні будь-яке з його партнерських агентств з працевлаштування не стоять за пропозиціями працевлаштування за оплату, які з’являються в різних групах у соціальних мережах. Ймовірно, це шахрайство, і ми вже вживаємо відповідних судових заходів. Якщо ви бачите такі пропозиції або до вас звертаються безпосередньо, радимо не відповідати на них.

Limitovaná edice od Simply Fresh: bageta inspirovaná chutí Maďarska

02.10.2023

Pikantní a paprikový salám – dvě hlavní ingredience, které neodmyslitelně patří k maďarské kuchyni. Inspirovala se jimi i značka Simply Fresh a v podzimní limitované edici představuje bagetu s názvem „Cestovatel po Maďarsku“. Kvalitní salám doplňuje beraní roh (paprika), jarní cibulka a lahodná pomazánka ala creme fresh. Novinkou je vlastní pečivo s bramborovými vločkami.

Značka Simply Fresh v limitovaných edicích pravidelně uvádí na trh sendviče nebo bagety, které jsou inspirované chutí celého světa. „Chceme, aby si naši zákazníci své oblíbené kombinace mohli vychutnat i doma. Letos jsme se zaměřili na Maďarsko, prvky maďarské kuchyně jsou oblíbenou součástí našeho jídelníčku,” vysvětluje Eliška Kosinová, produktová manažerka za bagety a sendviče značky Simply Fresh. Na Maďarsko ale padla volba ještě z jednoho důvodu — společnost Orkla Foods Česko a Slovensko, pod kterou značka Simply Fresh patří, totiž na začátku letošního roku koupila stoprocentní podíl v maďarské společnosti Khell-Food.

Limitovaná edice bagety Cestoval po Maďarsku bude k dostání od října do března na čerpacích stanicích Benzina, Tank Ono, OMV, v síti prodejen Žabka nebo Pont a ve vybraných automatech.

Značka Simply Fresh opět podpořila festival přírodních věd na Slezskoostravském hradě

26.06.2023

Simply Fresh se již po několikáté stala sponzorem akce Chemie a další přírodní vědy na Slezskoostravském hradě. Tato akce je zaměřena na popularizaci přírodních a technických věd mezi mladými lidmi a veřejností. Letošní 17. ročník akce proběhl 20. června a opět přilákal mnoho nadšených návštěvníků.

Akce Chemie a další přírodní vědy na Slezskoostravském hradě se každoročně snaží přiblížit přírodní a technické vědy žákům základních a středních škol, stejně jako široké veřejnosti. Cílem akce je ukázat, že přírodní a technické vědy mohou být i krásné a zábavné, a také se jedná o velmi potřebné obory lidské činnosti. Součástí akce byl i chemický jarmark, kde byly prezentovány zajímavosti z oblasti chemie, fyziky, matematiky a technik, a také soutěže, které umožnily účastníkům aktivně se zapojit a procvičit si své vědecké dovednosti.

Podpora organizátorů akce prostřednictvím baget a sendvičů značky Simply Fresh nás těší a jsme rádi, že jsme mohli aktivně přispět k úspěchu této události.

1 2 3 4 5