Nabídli jsme studentům ČVUT ochutnat náš nový sendvič Simply Fresh Paprichata

28.03.2023

Stále více mladých Čechů přestává jíst maso – ať už z etických nebo zdravotních důvodů. V jarní limitované edici proto představujeme vegetariánský sendvič Paprichata. Rozhodli jsme se zároveň udělat malý test. Jeden den jsme strávili mezi studenty na pražském ČVUT a nabídli jsme jim ochutnat naši novinku a následně jsme se zeptali na jejich názor.

 

Zadání bylo jednoduché. Studenty jsme poprosili, aby veggie sendvič Paprichata ohodnotili známkami jako ve škole a přidali k tomu i podrobnější feedback ve formě dotazníku. Reakce byly velmi pozitivní, celkově jsme získali známku 2. Naši „hodnotitelé“ nejvíce ocenili chuť a složení veggie sendviče. „Kromě ledového salátu a sušených rajčat je v sendviči také naše Simply Fresh papriková pomazánka a pečivo s lněným semínkem si vyrábíme přímo v naší pekárně.“ vysvětluje Eliška Kosinová, produktová manažerka značky Simply Fresh.

 

Veggie sendvič Paprichata je ideální jako lehká svačinka nebo večeře. Je vhodný nejen pro vegetariány, ale zkrátka pro všechny, kteří chtějí jíst méně masa. Najdete ho na většině čerpacích stanicích, ve vybraných automatech, v síti prodejen Žabka nebo Pont.