Aktuality

Hotová jídla frčí

17.08.2021

Značka Simply Fresh od léta rozšiřuje nabídku chlazených hotových jídel o unikátní produktovou řadu jídel SOUS VIDE. Na novinky se mohou těšit také milovníci asijské kuchyně.

Chlazená hotová jídla se těší nebývalé oblibě. Proto naše společnost, největší výrobce chlazených jídel v České republice, představuje další atraktivní novinky k posílení své pozice na trhu.

Nový koncept Sous Vide

Unikátní novinkou je koncept chlazených hotových jídel Sous Vide. Receptury jsou připravované francouzskou kuchařskou metodou šetrného vaření ve vzduchotěsném obalu ve vodní lázni s kontrolovanou teplotou. Maso si díky ní zachovává intenzivní a šťavnatou chuť. V nabídce jsou tři varianty - Hovězí na rozmarýnu s černou čočkou, Kuřecí s rajčaty a bulgurovým salátem a Vepřové po Provensálsku s tarhoňou.

Více chutí Asie

Po necelém roce od uvedení na trh se produktová řada chlazených hotových jídel s originálními asijskými recepturami rozrostla o tři novinky. Milovníci exotických chutí si nově mohou pochutnat na specialitách thajské kuchyně Žluté kari a Sweet chilli, za jejichž recepturami stojí šéfkuchař restaurace YAM YAM. V nabídce Simply Fresh najdete nejoblíbenější jídla z menu této restaurace, které si získaly oblibu zejména díky kvalitě, čerstvosti surovin a tradičních postupech přípravy.

Salátová radost

28.07.2021

Řada salátů značky Simply Fresh má nový „kuřecí“ přírůstek.

V horkých letních dnech se vždy hodí něco lehkého k snědku. Skvělou volbou je salát.

„Lehké a zdravé stravování prostě frčí, proto jsme značku Simply Fresh rozšířili o těstovinový salát s kuřecím masem a francouzským dresingem, s cherry rajčátkem, černými olivami a polníčkem. Lehké a osvěžující saláty vám totiž dodají nejen energii, ale doplní také potřebné vitamíny,“ říká Kateřina Tlustá z oddělení marketingu.

Francouzský pozdrav

30.06.2021

Máme pro Vás skvělý tip na rychlé letní občerstvení. Značka Simply Fresh představuje limitovanou edici bagety Cestovatel à la Francie.

Farmářská bageta vás přenese do země galského kohouta hned po prvním kousnutí. Pochutnáte si na plátcích kuřecího masa doplněných čerstvou okurkou a koprem. Dresink s dijonskou hořčicí uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Výborně se hodí jako rychlá svačinka či oběd, pochutnat si na ní můžete také při víkendovém pikniku s přáteli.

1 2 3