Aktuality

Simply Fresh hrdým partnerem mistrovství světa v nohejbalu  

10.11.2022

Minulý týden Praha hostila světové nohejbalisty v rámci mistrovství světa, které se po letech vrátilo do České republiky. Pro všechny sportovce byly připraveny naše bagety a sendviče značky Simply Fresh!

Logo a produkty Simply Fresh byly po celou dobu mistrovství pořádně vidět. Diváci se s nimi mohli setkat přímo na hrací ploše prostřednictvím LED obrazovek, na rollupech, ale i na oficiálních webových stránkách mistrovství, na sociálních sítích a dalších propagačních materiálech nohejbalového svazu, který akci pořádal. Nechyběla ani podpora na našich sociálních sítích.

Akce se těšila vysokému zájmu sportovních nadšenců. Od pátku do neděle měly možnost sledovat nohejbalové zápasy tisíce fanoušků přímo v hale O2 Universum nebo UNYP Aréně, ostatní mohli fandit díky přímým přenosům na ČT Sport. Po celou dobu byla na akci skvělá atmosféra.

Jsme moc rádi, že jsme byli u toho a že jsme mohli akci podpořit! Zároveň to byla skvělá příležitost zviditelnit značku Simply Fresh jako dobrého partnera!

Sendvič Cestovatel po Srí Lance: Chuť daleké Asie, kterou si zamilujete už po prvním soustu

10.10.2022

Simply Fresh má pro vás další novinku. Sendvič Cestovatel po Srí lance v podzimní, limitované edici. Kombinace kuřecího masa a kari vás přenese do daleké Asie, zasytí a díky pálivé příchuti také zahřeje. Prostě ideální svačinka, pokud zrovna nestíháte.

Podzimní sychravé období si doslova žádá pokrmy, které zahřejí, proto je kombinace kari s kuřecím masem tou pravou. Sendvič kromě kari obsahuje i rukolu, papriku a cibulku, tudíž je bohatý na minerální a vitamíny látky, které podporují imunitu. Ocení ho tak nejen vaše chuťové pohárky,“ říká Jana Babicová z oddělení marketingu.

K dostání je na vybraných benzínových pumpách, v řetězci obchodů Pont, v síti Žabka nebo v prodejních automatech.

Simply Fresh představuje první vegetariánský sendvič

12.09.2022

V nabídce značky Simply Fresh se poprvé objevuje sendvič, který uspokojí i vegetariány. První veggie sendvič Sýr a vejce nabízí chutný lněný chléb bez obsahu sádla naplněný eidamem, čedarem a vajíčkem.

„Díky této novince se nám podařilo vyplnit mezeru v naší nabídce sendvičů a oslovit i vegetariány. Do budoucna bychom chtěli řadu veggie dále rozšiřovat,“ říká Jana Babicová z oddělení marketingu.

Sendvič Sýr a vejce představuje ideální vydatnou svačinu či lehký oběd v situacích, kdy nestíháme nebo nechceme svůj čas trávit přípravou jídla.

Od září je k dostání na vybraných čerpacích stanicích, v obchodech Pont, Žabka a prodejních automatech.

 

Pomazánkové potěšení pro každou příležitost. Chlazené pomazánky Simply Fresh ve znovu uzavíratelném obalu.

01.06.2022

Značka Simply Fresh uvádí na trh novou řadu veggie a rybích pomazánek ve znovu uzavíratelném obalu.

„Při vývoji jsme mysleli nejen na chuť, ale i na praktické balení pomazánek. Pomazánky jsou připraveny v obalu s víčkem, díky kterému můžete nespotřebovanou pomazánku jíst i druhý den a obsah vydrží déle čerstvý. Na chuť si přijdou všechny věkové generace,“ říká Jana Babicová z oddělení marketingu.

Pomazánky jsou lehce roztíratelné s lahodnou chutí. Pomazánky jsou vhodné jako svačina nebo večeře na doma, ale i na party s přáteli.

1 2 3 4 5