Limitovaná edice od Simply Fresh: bageta inspirovaná chutí Maďarska

02.10.2023
Pikantní a paprikový salám – dvě hlavní ingredience, které neodmyslitelně patří k maďarské kuchyni. Inspirovala se jimi i značka Simply Fresh a v podzimní limitované edici představuje bagetu s názvem „Cestovatel po Maďarsku“. Kvalitní salám doplňuje beraní roh (paprika), jarní cibulka a lahodná pomazánka ala creme fresh. Novinkou je vlastní pečivo s bramborovými vločkami.

Značka Simply Fresh v limitovaných edicích pravidelně uvádí na trh sendviče nebo bagety, které jsou inspirované chutí celého světa. „Chceme, aby si naši zákazníci své oblíbené kombinace mohli vychutnat i doma. Letos jsme se zaměřili na Maďarsko, prvky maďarské kuchyně jsou oblíbenou součástí našeho jídelníčku,” vysvětluje Eliška Kosinová, produktová manažerka za bagety a sendviče značky Simply Fresh. Na Maďarsko ale padla volba ještě z jednoho důvodu — společnost Orkla Foods Česko a Slovensko, pod kterou značka Simply Fresh patří, totiž na začátku letošního roku koupila stoprocentní podíl v maďarské společnosti Khell-Food.

Limitovaná edice bagety Cestoval po Maďarsku bude k dostání od října do března na čerpacích stanicích Benzina, Tank Ono, OMV, v síti prodejen Žabka nebo Pont a ve vybraných automatech.